Skontaktuj się z nami:(12) 357-46-46 | biuro@twojeopakowania.pl

Gotowe kartony klapowe

Wiemy, jak istotne jest zachowanie produktu w jak najlepszym stanie podczas transportu. Dlatego robimy wszystko, aby nasze tekturowe pudełka spełniały oczekiwania każdego, komu zależy na jakości przewożonych towarów. Proponowane rozwiązania obejmują tektury trójwarstwowe oraz pięciowarstwowe - opakowania lekkie, niedrogie, a do tego wpisujące się w trendy ekologiczne. Do produkcji kartonów klapowych wykorzystujemy surowce wtórne, które bez problemu można ponownie oddać do recyklingu.

Dbamy o wysoką jakość naszych pudełek. Przystosowane do pakowania przedmiotów oraz różnej wadze i wielkości. Karton trzywarstwowy znakomicie sprawdzi się podczas przewożenia drobniejszych przedmiotów, pięciowarstwowe natomiast, ze względu na większą grubość i wytrzymałość, stosowane jest to pakowania cięższych towarów.

Warto zaufać sprawdzonemu producentowi i sięgnąć po tekturowe pudełka o odpowiedniej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Kartony klapowe nadają się do przewozu zarówno jako pojedyncze paczki kurierskie, jak i na paletach. Pozwala to na zoptymalizowanie kosztów transportu i dobre wykorzystanie przestrzeni w pojeździe lub magazynie.


PRODUKTY
Zamów standardowe opakowanie
Zamów opakowanie niestandardowe
Zobacz poradnik klienta
Działamy sprawnie i terminowo
 do_gory